Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Żmigród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Żmigrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Żmigrodzie istnieje możliwość regeneracji katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Holden (HSV) z racji pracy mechanika z Żmigrodu. Generowanie górnych osiągów poziomu emisji spalin, zgodnych z normą emisji spalin EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Żmigród należy do centrów, które mają kłopot związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Żmigrodu, czemu koncern Holden (HSV) dąży aby, zapobiegać, ze wsparciem katalizatorów samochodowych. Znanemu producentowi Holden (HSV) nie udałoby się wytworzenie koniecznych do spełnienia wyników emisji zanieczyszczeń, bez montowania filtrów FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, polecamy zatem pracownię w Żmigrodzie. Ażeby uchronić się od kłopotów podczas prowadzenia diesla Holden (HSV), należy co jakiś czas przeczyścić filtr DPF FAP, jest to dostępne w warsztacie pod Żmigrodu. Holden (HSV) to diesle, jakie są słynne na całym świecie, jednak zmagają się z bolączkami z filtrami DPF. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Holden (HSV) cieszą się nadzwyczajnymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie zmniejszania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Żmigrodzie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony. Ponieważ Holden (HSV), zupełnie jak inne samochody domaga się do poprawnego działania nieuszkodzonych filtrów FAP dlatego też polecamy w Żmigrodzie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Żmigrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Żmigrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Żmigrodzie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Żmigrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Żmigrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Żmigrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Żmigrodzie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Żmigrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Żmigrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Żmigrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żmigrodzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Żmigrodzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żmigród Świętego Jana Pawła II POP-ZMI4 51.473351/16.908649 Wyszukaj
Żmigród Wrocławska ZMG460 51.469879/16.907141 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer