Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Gniewkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Gniewkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Gniewkowo wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się naprawą filtrów FAP do aut z symbolem Infiniti. Aby uchronić się przed dużą ilością utrudnień przy prowadzeniu samochodu Infiniti, należy co pewien czas przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w laboratorium pod Gniewkowa. Słynnej korporacji Infiniti niemożliwe byłoby generowanie koniecznych do spełnienia maksymalnych wyników ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. DPF-y funkcjonują w wyjątkowo ciężkich warunkach, to jest w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty osiągów części. Zazwyczaj źródłem zatkanego katalizatora SCR, znanej firmy Infiniti, jest inne wybrakowanie, na przykład: niewłaściwa praca sterownika silnika. Dobranie kompetentnego zakładu w Gniewkowie celującego w samochodach osobowych Infiniti może przysporzyć trudności, i jest czasochłonne. Osiągnięcie górnych osiągów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO, domaga się przygotowanego katalizatora. Gniewkowo należy do centrów, które mają kłopot w związku, z dużym procentem smogu w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Infiniti stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych jak też regeneracja katalizatorów dla aut producenta Infiniti, można odszukać w panelu bocznym, jak też u mechanika w Gniewkowie. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto wspomnieć, by w Gniewkowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Gniewkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Gniewkowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Gniewkowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Gniewkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Gniewkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Gniewkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Gniewkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Gniewkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Gniewkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Gniewkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gniewkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Gniewkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gniewkowo Osiedle 700-lecia 700-lecia POP-GIE1 52.889961/18.402769 Wyszukaj
Gniewkowo Dworcowa GNE02N 52.893311/18.408701 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer