Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Jawiszowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Jawiszowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, ale moduł ten dotykają usterki, w czym może pomóc czyszczenie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Jawiszowicami. Standardowo przyczyną zdławionego filtra DPF/FAP, ze stajni Infiniti, trafia się inny defekt, dla przykładu: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Odnalezienie specjalistycznego mechanika samochodowego w Jawiszowicach przodującego w pojazdach Infiniti może dostarczyć problemów, oraz jest czasochłonne. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całej Polski, jednak stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Sporo samochodów osobowych w Jawiszowicach to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany filtr FAP, który nie może obejść się bez płukania. Jawiszowice jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem związany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Jawiszowic, czemu znana marka Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Filtry DPF FAP działają w bardzo skomplikowanych warunkach, a konkretnie w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje utrata parametrów części. Firmie Infiniti niemożliwe byłoby osiągnięcie oczekiwanych maksymalnych wartości poziomu emisji zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Ulepszenie niezawodności elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Jawiszowicach dla pojazdów producenta Infiniti jest osiągalne, gdyż regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Jawiszowic. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych jak też płukanie katalizatorów dla pojazdów marki Infiniti, można znaleźć na naszej stronie internetowej, jak też u mechanika w Jawiszowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Jawiszowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Jawiszowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Jawiszowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Jawiszowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Jawiszowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Jawiszowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Jawiszowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Jawiszowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Jawiszowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Jawiszowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jawiszowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Jawiszowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jawiszowice Marszałka Józefa Piłsudskiego BSC125 49.969189/19.138020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer