Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Koronowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Koronowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Koronowo cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się naprawą katalizatorów do aut osobowych firmy Infiniti. Stajni Infiniti nie byłoby możliwe utrzymanie koniecznych osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów DPF. Oprócz rozrywek turystycznych w Koronowie odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Infiniti. Sporo pojazdów osobowych w Koronowie to auta z turbosprężarką mające wbudowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Ażeby unikać przykrości podczas prowadzenia auta Infiniti, potrzeba co jakiś czas przepłukać katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Koronowa. FAP-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem pracownię w Koronowie. Odzyskanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy emisji spalin, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Klasyczną niedoskonałością, która dotyka pojazdy spod skrzydeł Infiniti, zwykle, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Lista cennika oczyszczania filtrów DPF/FAP pochodzących z Infiniti dla Koronowa znajduje się w dolnej części strony, można znaleźć w tamtym cenniku, jaka jest cena za usługi płukania DPF. Odnowienie możliwości elementów katalizatorów w Koronowie dla aut producenta Infiniti jest ogólnodostępne, bo technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Koronowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Koronowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Koronowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Koronowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Koronowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Koronowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Koronowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Koronowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Koronowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Koronowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Koronowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Koronowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Koronowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koronowo Osiedle Dworcowa Plac Zwycięstwa POP-KRN3 53.314491/17.936489 Wyszukaj
Koronowo Osiedle 600-lecia Wincentego Witosa KRW01N 53.310001/17.941820 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer