Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pleszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pleszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem diesla, lecz część tę dotykają usterki, w czym poradzić może regeneracja filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Pleszewem. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat w Pleszewie. Wiele samochodów osobowych w Pleszewie to samochody z silnikiem wysokoprężnym posiadający zainstalowany katalizator SCR, który potrzebuje oczyszczania. FAP-y wykonują pracę w bardzo brudnych warunkach pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do spadku osiągów części. Znalezienie fachowego mechanika w Pleszewie wyspecjalizowanego w pojazdach Infiniti może być nieproste, i jest żmudne. Słynnej marce Infiniti nie udało się uzyskanie wymaganych do spełnienia maksymalnych pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Zazwyczaj powodem zapchanego filtra DPF/FAP, firmy Infiniti, staje się inny mankament, jedną z możliwości jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Samochody spod skrzydeł Infiniti cieszą się doskonałymi metodami w sferze spadku poziomu emisji gazów wydechowych. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF jak też płukanie DPF dla pojazdów producenta Infiniti, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, jak też u mechanika w Pleszewie. Ponieważ Infiniti, równorzędnie jak inne auta koniecznie wymaga do sprawnej pracy niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Pleszewie wziąć pod lupę FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pleszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pleszewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pleszewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pleszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pleszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pleszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pleszewie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Pleszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Pleszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pleszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pleszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pleszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pleszew Malinie Poznańska PLE01ML 51.896229/17.781940 Wyszukaj
Pleszew Malinie Świętego Ducha POP-PLE2 51.897099/17.783310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer