Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Izbica Kujawska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Izbicy Kujawskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Izbicy Kujawskiej istnieje możliwość czyszczenia filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Isuzu z racji obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Izbicy Kujawskiej. Nierzadko słabością, z jaką zmagają się samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Isuzu, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Filtry DPF funkcjonują w niezwykle obciążonych warunkach , a mianowicie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Izbica Kujawska należy do centrów, które biją na alarm bezpośrednio związany, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Izbicy Kujawskiej, czemu słynna marka Isuzu dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Nierzadko źródłem usterki DPF-a, znanej marki Isuzu, jest inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Sporo samochodów w Izbicy Kujawskiej to pojazdy z silnikiem CRD posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który potrzebuje mycia. Isuzu to osobówki, które są popularne na terenie całej Polski, ale borykają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Osiągnięcie pułapów produkcji gazów spalinowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, potrzebuje pracującego poprawnie DPF-a. Wybierz swój warsztat samochodowy, który zajmuje się Isuzu w Izbicy Kujawskiej, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Isuzu, wyszukać można w panelu po prawej, lub w warsztatowym laboratorium w Izbicy Kujawskiej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Izbicy Kujawskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Izbicy Kujawskiej 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Izbicy Kujawskiej 320
Mycie katalizatora Isuzu w Izbicy Kujawskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Izbicy Kujawskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Izbicy Kujawskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Izbicy Kujawskiej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Isuzu, usuwanie filtra cząstek stałych Isuzu w Izbicy Kujawskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Isuzu w Izbicy Kujawskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Izbicy Kujawskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer