Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Łochów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Łochowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Isuzu z silnikiem na ropę, jednakowoż element ten zużywa się, w czym może pomóc czyszczenie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Łochowem. Katalizatory zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że FAP-y wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem współpracę z Łochowem. Najczęściej w przypadku przyczyną usterki FAP-a, ze stajni Isuzu, staje się inne uszkodzenie, jedną z możliwości jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Aby uchronić się przed dużą ilością kłopotów z eksploatacją diesla Isuzu, wypada okresami czyścić filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Łochowa. Cały szereg samochodów osobowych w Łochowie to auta z silnikiem Di-D mające zamontowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez oczyszczania. Generowanie górnych limitów zawartości emitowanych cząstek stałych, dozwolonych przez normę EURO 5, wymaga sprawnego DPF-a. Prócz atrakcji dla podróżnych w Łochowie zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą katalizatorów SCR do aut osobowych Isuzu. Łochów należy do ośrodków, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana marka Isuzu stara się, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów FAP. Wykaz cen naprawy filtrów DPF z Isuzu dla Łochowa można znaleźć pod zdjęciem, powinno być można przeglądnąć w tej tabeli, ceny za przeprowadzenie naprawy FAP. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Isuzu, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, albo w warsztacie mechaniki samochodowej w Łochowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Łochowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Łochowie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Łochowie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Łochowie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Łochowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Łochowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Łochowie 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Łochowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu w Łochowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Łochowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łochowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Łochowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łochów Osiedle Leśna Aleja Pokoju LOC919 52.528240/21.685810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer