Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Bojszowy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Bojszowach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bojszowy słynie z warsztatowego laboratorium zajmującego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych korporacji Jaguar. Znanej firmie Jaguar nie powiodłoby się generowanie oczekiwanych górnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, bez montowania katalizatorów samochodowych. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Bojszowami znaleźć można zakłady, zajmujące się płukaniem DPF do samochodów Jaguar. Często sprawcą usterki filtra cząstek stałych, spod znaku Jaguar, bywa inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Główną usterką, z którą borykają się osobówki znanego koncernu Jaguar, w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Bojszowy należy do ośrodków, które mają kłopot w związku, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Bojszów, czemu słynny koncern Jaguar usiłuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Auta ze stajni Jaguar odznaczają się wzorcowymi metodami w dziedzinie redukowania emisji spalin. Aby ustrzec się od komplikacji w pracy pojazdu Jaguar, wypada czasem przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Bojszów. Namierz mechanika, którego specjalnością jest Jaguar w Bojszowach, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu. Odzyskiwanie efektywności części wchodzących w skład katalizatorów w Bojszowach dla aut Jaguar jest prawdopodobne, albowiem regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Bojszów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Bojszowach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Bojszowach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Bojszowach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Bojszowach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Bojszowach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Bojszowach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Bojszowach 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Bojszowach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Bojszowach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Bojszowach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Bojszowach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Bojszowach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bojszowy Gościnna BSJ01A 50.057690/19.102070 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer