Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Bolesław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Bolesławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bolesław odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się odnawianiem elementów filtrów do samochodów osobowych z logo Jaguar. Firmie Jaguar nie powiodło się wyprodukowanie wymaganych do spełnienia wartości ilości emitowanych spalin, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Bolesławiem odnaleźć można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem DPF do samochodów osobowych Jaguar. Filtry DPF operują w nieprzeciętnie trudnym środowisku, a więc w wydechu, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Jaguar to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże stykają się z kwestią z filtrami DPF. Najczęściej w przypadku podłożem uszkodzenia filtra FAP, ze stajni Jaguar, staje się inny mankament, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Bolesław należy do miast, jakie biją na alarm w związku, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany producent Jaguar usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Cały szereg aut w Bolesławiu to pojazdy z turbosprężarką posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który dopomina się oczyszczania. Odzyskiwanie wydajności części filtrów FAP w Bolesławiu dla aut marki Jaguar jest dostępne, albowiem regeneracja metodą wodną przybyła do Bolesławia. Usługi, między innymi naprawa FAP czy płukanie FAP dla aut producenta Jaguar, zlokalizować można na stronie, czy w warsztatowym laboratorium w Bolesławiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Bolesławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Bolesławiu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Bolesławiu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Bolesławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Bolesławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Bolesławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Bolesławiu 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Bolesławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Bolesławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Bolesławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Bolesławiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Bolesławiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolesław Wyzwolenia 1H BLL01G 50.305569/19.478140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer