Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Ciężkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Ciężkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardem w pojazdach Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, ale część tę dotykają usterki, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Cięzkowicami. Filtry FAP operują w bardzo ciężkim środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że następuje spadek wyników części. Nagminnie przyczyną zatkanego katalizatora SCR, marki Jaguar, trafia się inna wada, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Typową słabością, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Jaguar, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest brudny filtr cząstek stałych. Samochody z logo Jaguar cieszą się nieprzeciętnymi sposobami w zagadnieniu ograniczania zawartości produkowanych cząstek stałych. Dobranie właściwego warsztatu w Ciężkowicach celującego w samochodach Jaguar może być skomplikowane, jak również jest długotrwałe. Katalizatory samochodowe utworzone są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym współpracę z Cięzkowicami. Cały szereg pojazdów w Ciężkowicach to auta z silnikiem dCi posiadające FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Lista cenowa mycia filtrów FAP pochodzących z Jaguar dla Ciężkowic zamieściliśmy w dolnej części strony, da się znaleźć na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie naprawy DPF FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF czy płukanie DPF dla pojazdów marki Jaguar, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, czy w laboratorium warsztatu w Ciężkowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Ciężkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Ciężkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Ciężkowicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Ciężkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Ciężkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Ciężkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Ciężkowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Ciężkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Ciężkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Ciężkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Ciężkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Ciężkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ciężkowice Miasto Świętego Floriana CIZ01G 49.785069/20.973339 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer