Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Starzyny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Starzynach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Starzynach istnieje możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych FAP do samochodów Jaguar z racji pracy laboratorium warsztatu z Starzyn. Jaguar to auta, jakie są popularne na terenie całego kraju, lecz borykają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Jaguar szczycą się wybitnymi technologiami w zagadnieniu spadku zawartości produkowanych gazów wydechowych. Najczęściej podłożem zapchanego katalizatora samochodowego, firmy Jaguar, trafia się inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Słynnemu producentowi Jaguar nie udałoby się zachowanie wymaganych do spełnienia pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Zachowanie maksymalnych wyników ilości emitowanych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje sprawnego filtra DPF. By zabezpieczyć się od trudności w eksploatacji auta Jaguar, trzeba co pewien czas przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione u mechanika pod Starzyn. Główną wadą, z którą borykają się osobówki marki Jaguar, w szczególności, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr i katalizator. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów Jaguar, zlokalizować można w panelu bocznym, jak również w warsztacie samochodowym w Starzynach. Zlokalizuj mechanika, który specjalizuje się w Jaguar w Starzynach, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Starzynach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Starzynach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Starzynach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Starzynach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Starzynach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Starzynach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Starzynach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Starzynach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Starzynach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Starzynach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Starzynach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Starzynach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Starzyny Dojazd ROK01A 52.497459/16.755289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer