Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bogatynia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bogatyni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Koenigsegg z silnikiem na ropę, jednakowoż część ta zużywa się, w czym poradzić może płukanie filtrów DPF w pracowni pod Bogatynią. Sporo pojazdów osobowych w Bogatyni to pojazdy z silnikiem CiTD mające zainstalowany katalizator, który nie może obejść się bez oczyszczania. Prócz rozrywek dla podróżnych w Bogatyni zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut Koenigsegg. Stajni Koenigsegg mogłoby nie powieść się zdobycie koniecznych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Znalezienie specjalistycznego mechanika w Bogatyni wyprofilowanego w autach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, a także jest mozolne. Katalizatory SCR zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem współpracę z Bogatynią. Częstą słabością, dotykającą diesle znanej marki Koenigsegg, szczególnie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr DPF FAP. Uzyskanie pułapów zawartości produkowanych spalin, zgodnych z normą EURO 5, potrzebuje działającego filtra cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP jak też płukanie katalizatorów SCR dla aut producenta Koenigsegg, odszukać można na naszej stronie internetowej, jak też w warsztatowym laboratorium w Bogatyni. Ze względu fakt, że Koenigsegg, zupełnie jak każda inna marka potrzebuje do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów DPF dlatego też zalecamy, żeby w Bogatyni wziąć pod lupę filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bogatyni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bogatyni 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bogatyni 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bogatyni 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bogatyni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bogatyni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bogatyni 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bogatyni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Bogatyni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bogatyni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bogatyni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bogatyni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bogatynia Ignacego Daszyńskiego BGT01N 50.911030/14.952940 Wyszukaj
Bogatynia II Armii Wojska Polskiego BGT01ML 50.900520/14.964690 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer