Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dzierzgoń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dzierzgoniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dzierzgoń słynie z warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych z logo Koenigsegg. Standardowo podłożem zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, korporacji Koenigsegg, trafia się inna usterka, jeden z nich to: uszkodzony zawór EGR. Katalizatory samochodowe zbudowane są z ceramicznego wnętrza, i korpusu z metalu, przez co FAP-y wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym pracownię w Dzierzgoniu. By unikać przykrości w eksploatacji auta Koenigsegg, wypada od czasu do czasu czyścić katalizator SCR, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Dzierzgonia. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne na terenie całego kraju, jednakże zmagają się z kwestią z katalizatorami. Słynnej firmie Koenigsegg mogłoby nie powieść się wytworzenie spodziewanych maksymalnych wartości ilości produkowanych cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Sporo aut w Dzierzgoniu to samochody z silnikiem na ropę wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się odnawiania elementów. Często wadą, z jaką biedzą się pojazdy znanego koncernu Koenigsegg, przede wszystkim, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr i katalizator. Cennik mycia katalizatorów z Koenigsegg dla Dzierzgonia ulokowano poniżej, da się przeglądnąć w tym cenniku, ceny za usługi regeneracji DPF. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też regeneracja DPF dla aut marki Koenigsegg, wyszukać można w panelu bocznym, jak też w laboratorium warsztatu w Dzierzgoniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dzierzgoniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dzierzgoniu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dzierzgoniu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dzierzgoniu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dzierzgoniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dzierzgoniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dzierzgoniu 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Dzierzgoniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Dzierzgoniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dzierzgoniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dzierzgoniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Dzierzgoniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dzierzgoń Słonko Plac Wolności DZE434 53.922710/19.346251 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer