Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Niemce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Niemcach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może mycie katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Niemcami. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie udałoby się wyprodukowanie koniecznych wartości ilości produkowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Niemce należy do miast, które biją na alarm w związku, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Koenigsegg stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Główną wadą, z jaką zmagają się samochody spod znaku Koenigsegg, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą DPF. Bardzo często przyczyną zatkanego filtra cząstek stałych, spod skrzydeł Koenigsegg, jest inny defekt, czego dobrym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Wyszukanie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Niemcach wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Koenigsegg to diesle, które cieszą się uznaniem na całym świecie, ale zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Żeby ustrzec się od trudności z pracą pojazdu Koenigsegg, należy co jakiś czas wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w laboratorium pod Niemców. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych czy płukanie DPF FAP dla aut producenta Koenigsegg, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, czy u mechanika w Niemcach. Gdyż Koenigsegg, tak jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do poprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Niemcach zwrócić uwagę na filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Niemcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Niemcach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Niemcach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Niemcach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Niemcach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Niemcach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Niemcach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Niemcach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Niemcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Niemcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Niemcach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Niemcach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Niemce Lubelska NMC332 51.358509/22.624340 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer