Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Otyń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Otyniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Otyniu znajduje się szansa naprawy filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych Koenigsegg z przyczyny obecności pracowni warsztatu z Otynia. Katalizatory składają się z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR wypełniają się i potrzebna jest naprawa, polecamy usługi z Otynia. Otyń jest jednym z ośrodków, które spotyka problem związany, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Otynia, czemu słynna marka Koenigsegg stara się, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Nieraz podłożem przytkanego filtra DPF, korporacji Koenigsegg, zdarza się inny problem, za przykład może posłużyć: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Znanemu producentowi Koenigsegg nie byłoby możliwe wytworzenie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Żeby ustrzec się od trudności przy prowadzeniu auta Koenigsegg, należy co jakiś czas przeczyścić filtr DPF FAP, jest to udostępnione w warsztacie pod Otynia. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Otyniem odnaleźć można laboratoria, trudniące się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Koenigsegg. Samochody osobowe i ciężarowe korporacji Koenigsegg chlubią się nadzwyczajnymi mechanizmami w dziedzinie zredukowania poziomu emisji zanieczyszczeń. Namierz swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Otyniu, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych a także płukanie DPF dla samochodów Koenigsegg, można znaleźć w panelu bocznym, a także u mechanika w Otyniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Otyniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Otyniu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Otyniu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Otyniu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Otyniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Otyniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Otyniu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Otyniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Otyniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Otyniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Otyniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Otyniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Otyń Bolesława Chrobrego OTY01A 51.844799/15.710760 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer