Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Pieńsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Pieńsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Pieńsku pojawiła się sposobność czyszczenia filtrów DPF/FAP do pojazdów Koenigsegg z powodu pracy pracowni warsztatu z Pieńska. Prócz atrakcji turystycznych pod Pieńskiem odszukać można zakłady, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów Koenigsegg. Zdobycie wartości emisji gazów spalinowych, zgodnych z normą EURO 6, domaga się działającego sprawnie katalizatora SCR. Pojazdy korporacji Koenigsegg znamionują się dobrymi rozwiązaniami w sferze ograniczania emisji gazów spalinowych. Na ogół sprawcą zaczopowania katalizatora SCR, korporacji Koenigsegg, jest inna wada, dla przykładu: uszkodzenie sterownika silnika. Filtry FAP zmontowane są z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym współpracę z Pieńskiem. Pieńsk jest jednym z centrów, jakie biją na alarm w związku, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Pieńska, czemu słynna firma Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Marce Koenigsegg nie powiodło się osiągnięcie spodziewanych wartości emisji gazów spalinowych, bez montażu filtrów DPF/FAP. Znajdź swojego mechanika, którego specjalnością jest Koenigsegg w Pieńsku, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony. Przywrócenie kondycji składowych filtrów DPF/FAP w Pieńsku dla samochodów Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Pieńska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Pieńsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Pieńsku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Pieńsku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Pieńsku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pieńsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Pieńsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Pieńsku 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Pieńsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Pieńsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Pieńsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pieńsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Pieńsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pieńsk Henryka Dąbrowskiego PES01A 51.246960/15.041440 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer