Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Przybysławice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Przybysławicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Przybysławicach pojawiła się możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg z przyczyny bytności laboratorium z Przybysławic. Zwykłą słabością, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe firmy Koenigsegg, głównie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF. Ażeby ustrzec się od utrudnień przy prowadzeniu samochodu Koenigsegg, należy od czasu do czasu wyczyścić filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Przybysławic. Katalizatory SCR operują w nieprzeciętnie trudnym środowisku, a mianowicie za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Słynnej marce Koenigsegg niemożliwe byłoby zdobycie potrzebnych do spełnienia maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Przybysławice jest jednym z centrów, które spotyka problem powiązany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu producent Koenigsegg próbuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Zdobycie osiągów produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Prócz rozrywek dla wizytujących w Przybysławicach zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się naprawą DPF FAP do samochodów Koenigsegg. Przywrócenie kondycji właściwości filtrów DPF w Przybysławicach dla pojazdów Koenigsegg jest osiągalne, ponieważ technologia regeneracji wodnej przybyła do Przybysławic. Wybierz swojego mechanika, którego specjalnością jest Koenigsegg w Przybysławicach, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Przybysławicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Przybysławicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Przybysławicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Przybysławicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Przybysławicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Przybysławicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Przybysławicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Przybysławicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Przybysławicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Przybysławicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przybysławicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Przybysławicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przybysławice Przybysławice 43 RSZ01G 51.709499/17.725250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer