Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Ścinawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Ścinawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Koenigsegg z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie filtrów DPF w pracowni pod Ścinawą. Zachowanie wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, identycznych z normą EURO 5, domaga się niezawodnego filtra FAP. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Ścinawą znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są znane na terenie całej Polski, niemniej jednak borykają się z problemami z katalizatorami SCR. Filtry DPF funkcjonują w nadzwyczaj trudnym środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, przez co dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Słynnej korporacji Koenigsegg nie byłoby możliwe osiągnięcie oczekiwanych maksymalnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów cząstek stałych. Częstą usterką, z którą biedzą się pojazdy korporacji Koenigsegg, w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany DPF. Osobówki korporacji Koenigsegg mogą się poszczycić bezkonkurencyjnymi patentami w zagadnieniu obniżania poziomu emisji cząstek stałych. Lista cennika płukania katalizatorów marki Koenigsegg dla Ścinawy można znaleźć poniżej, należy zweryfikować w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie naprawy DPF FAP. Przywrócenie wydajności właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Ścinawie dla aut producenta Koenigsegg jest osiągalne, bo regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Ścinawy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Ścinawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Ścinawie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Ścinawie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Ścinawie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Ścinawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Ścinawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Ścinawie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Ścinawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Ścinawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Ścinawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer