Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Kobyla Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Kobylej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kobyla Góra znane jest z warsztatu samochodowego zajmującego się odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do pojazdów ze stajni Łada. Wyszukanie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Kobylej Górze specjalizującego się w pojazdach Łada może być nieproste, i jest długotrwałe. Pojazdy znanej marki Łada cechują się bardzo dobrymi narzędziami w zakresie obniżenia zawartości produkowanych gazów wydechowych. FAP-y funkcjonują w bardzo zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie w wydechu, co sprawia, że po czasie następuje spadek wyników podzespołu. Żeby ustrzec się od problemów z eksploatacją auta Łada, należy czasami przedmuchać filtr FAP, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Kobylej Góry. DPF-y złożone są ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP zapychają się i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem współpracę z Kobylą Górą. Zwykłą bolączką, która dotyka diesle znanego koncernu Łada, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą DPF. Kobyla Góra jest jednym z centrów, które napotykają kłopot powiązany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znany producent Łada stara się, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów FAP. Tabela z cennikiem regeneracji filtrów cząstek stałych FAP z Łada dla Kobylej Góry zamieściliśmy na dole, należy odszukać w tamtej tabeli, jaka jest cena za usługi płukania katalizatorów. Usługi takie jak naprawa FAP jak również płukanie katalizatorów samochodowych dla pojazdów producenta Łada, zlokalizować można w panelu bocznym, jak również w laboratorium w Kobylej Górze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Kobylej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Kobylej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Kobylej Górze 320
Mycie katalizatora Łada w Kobylej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Kobylej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Kobylej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Kobylej Górze 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Kobylej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Kobylej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Kobylej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kobylej Górze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Kobylej Górze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobyla Góra Wojska Polskiego KGO01N 51.384041/17.842630 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer