Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Stawiguda

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Stawigudzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Stawigudzie jest opcja regeneracji filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada dzięki funkcjonowania mechanika z Stawigudy. Żeby uchronić się od problemów z eksploatacją samochodu Łada, przydaje się niekiedy czyścić katalizator samochodowy, jest to możliwe w warsztatowym laboratorium pod Stawigudy. Znanej marce Łada mogłoby nie powieść się utrzymanie koniecznych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. Odnalezienie specjalistycznego mechanika w Stawigudzie przodującego w samochodach Łada może przysporzyć trudności, jak również jest pracochłonne. Sporo aut w Stawigudzie to samochody z silnikiem wysokoprężnym posiadający zainstalowany filtr FAP, który potrzebuje naprawy. Filtry FAP wykonują pracę w niezwykle obciążonym środowisku, a więc w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do utraty wyników podzespołu. Katalizatory utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się i wymagają regeneracji, rekomendujemy usługi z Stawigudy. Zachowanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 4, wymaga pracującego poprawnie DPF-a. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych a także płukanie FAP dla samochodów producenta Łada, można odszukać na naszej stronie internetowej, a także w warsztacie w Stawigudzie. Lista cenowa oczyszczania filtrów cząstek stałych z samochodów Łada dla Stawigudy umieściliśmy w poniższej sekcji, istnieje możliwość by odszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Stawigudzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Stawigudzie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Stawigudzie 320
Mycie katalizatora Łada w Stawigudzie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Stawigudzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Stawigudzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Stawigudzie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Stawigudzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Stawigudzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Stawigudzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stawigudzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Stawigudzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stawiguda Warszawska SGA01N 53.657890/20.397970 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer