Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Strzelno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Strzelnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w samochodach osobowych Łada z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż urządzenie to psuje się, w czym poradzić może czyszczenie FAP w warsztatowym laboratorium pod Strzelnem. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Strzelnem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem DPF do pojazdów Łada. Strzelno należy do miast, które biją na alarm w związku, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze miasta, czemu znany koncern Łada stara się, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych. Ażeby uchronić się od przykrości w eksploatacji diesla Łada, przydaje się okresowo przepalać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Strzelna. Klasyczną usterką, która dotyka osobówki z logo Łada, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. Generowanie limitów poziomu emisji zanieczyszczeń, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, domaga się działającego sprawnie DPF-a. Znanemu producentowi Łada nie powiodło się zachowanie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez montażu katalizatorów samochodowych. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego świata, jednak stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Cennik naprawy filtrów cząstek stałych pochodzących z Łada dla Strzelna umieściliśmy na dole, trzeba zweryfikować na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie naprawy DPF. Odzyskiwanie efektywności elementów filtrów DPF w Strzelnie dla pojazdów marki Łada jest bezproblemowe, ponieważ technologia regeneracji wodnej przybyła do Strzelna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Strzelnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Strzelnie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Strzelnie 320
Mycie katalizatora Łada w Strzelnie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Strzelnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Strzelnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Strzelnie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Strzelnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Strzelnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Strzelnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzelnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Strzelnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzelno Osiedle Piastowskie Powstania Wielkopolskiego STL01N 52.627831/18.173910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer