Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Szczawno-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Szczawnie-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, lecz element ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc regeneracja filtrów FAP w pracowni pod Szczawnem-Zdrojem. Szczawno-Zdrój należy do miast, które mają problem powiązany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Szczawna-Zdroju, czemu znana marka Łada stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności katalizatorów. Sporo pojazdów w Szczawnie-Zdroju to auta z silnikiem i-CTDi mające zamontowany DPF, który potrzebuje czyszczenia. Łada to auta, które są słynne na terenie całego świata, ale biedzą się z trudnościami z katalizatorami. Uzyskanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin, potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP. Auta znanego koncernu Łada mogą się poszczycić kapitalnymi narzędziami w dziedzinie spadku zawartości emitowanych gazów wydechowych. Stajni Łada nie byłoby możliwe zachowanie oczekiwanych wyników poziomu produkcji spalin, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w bardzo trudnych warunkach pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że następuje spadek możliwości urządzenia. Wykaz cen regeneracji filtrów cząstek stałych FAP z Łada dla Szczawna-Zdroju wstawiono niżej, da się znaleźć w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Odzyskanie możliwości składowych katalizatorów w Szczawnie-Zdroju dla aut Łada jest możliwe do osiągnięcia, bo technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Szczawna-Zdroju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Szczawnie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Szczawnie-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Szczawnie-Zdroju 320
Mycie katalizatora Łada w Szczawnie-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Szczawnie-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Szczawnie-Zdroju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Szczawnie-Zdroju 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Szczawnie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Szczawnie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Szczawnie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczawnie-Zdroju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Szczawnie-Zdroju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczawno-Zdrój Nowe Szczawno Kolejowa POP-SZN2 50.810322/16.247959 Wyszukaj
Szczawno-Zdrój Józefa Łączyńskiego WAL03A 50.815739/16.269320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer