Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Mrągowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Mrągowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Baojun z silnikiem na olej napędowy, ale element ten dotykają usterki, z czym pomóc może regeneracja katalizatorów w warsztacie pod Mrągowem. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanego wkładu, i metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y wypełniają się i konieczne jest czyszczenie, polecamy warsztat z Mrągowa. Standardowo podłożem zatkanego filtra FAP, z logo Baojun, staje się inna wada, czego dobrym przykładem jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Osiągnięcie limitów poziomu emisji spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 5, wymaga niezawodnego katalizatora SCR. Często bolączką, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Baojun, szczególnie, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Filtry FAP operują w bardzo zanieczyszczonych warunkach, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Wyszukanie właściwego zakładu mechaniki w Mrągowie celującego w pojazdach Baojun może być nieproste, a także jest pracochłonne. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Mrągowem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się płukaniem DPF do samochodów Baojun. Zregenerowanie skuteczności składowych filtrów cząstek stałych w Mrągowie dla samochodów producenta Baojun jest prawdopodobne, bowiem regeneracja hydrotermiczna przybyła do Mrągowa. Tabela z cenami mycia filtrów DPF/FAP od Baojun dla Mrągowa zamieściliśmy poniżej tego tekstu, należy zweryfikować w tamtym cenniku, ceny za przeprowadzenie naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Mrągowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Mrągowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Mrągowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Mrągowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Mrągowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Mrągowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Mrągowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Mrągowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Mrągowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Mrągowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Mrągowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Mrągowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mrągowo Osiedle Parkowe Bohaterów Warszawy POP-MRA4 53.874039/21.299320 Wyszukaj
Mrągowo Osiedle Brzozowe Brzozowa (kod 11-700) MRG01N 53.864170/21.293390 Wyszukaj
Mrągowo Osiedle Parkowe Wolności MRG01ML 53.877941/21.304331 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer