Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Szczawnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Szczawnicy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Baojun z silnikiem na olej napędowy, jednakowoż komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc czyszczenie DPF u mechanika pod Szczawnicą. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Szczawnicy odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych Baojun. Samochody spod skrzydeł Baojun znamionują się świetnymi metodami w sferze spadku ilości produkowanych spalin. Baojun to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne na terenie całej Polski, jednakże stykają się z bolączkami z filtrami FAP. Zwykłą usterką, z którą borykają się osobówki spod skrzydeł Baojun, głównie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą DPF. Szczawnica należy do centrów, które dotyka kłopot powiązany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu Szczawnicy, czemu znany producent Baojun usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Wiele aut w Szczawnicy to pojazdy z silnikiem Di-D posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje czyszczenia. Znanej marce Baojun nie powiodłoby się wytwarzanie potrzebnych maksymalnych pułapów emisji gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów DPF. Odzyskiwanie możliwości części filtrów cząstek stałych FAP w Szczawnicy dla marki Baojun jest bezproblemowe, ponieważ nowa metoda regeneracji trafiła do Szczawnicy. Usługi takie jak naprawa katalizatorów jak również regeneracja DPF FAP dla samochodów Baojun, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak również u mechanika w Szczawnicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Szczawnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Szczawnicy 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Szczawnicy 398
Mycie katalizatora Baojun w Szczawnicy 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Szczawnicy 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Szczawnicy 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Szczawnicy 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Szczawnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Szczawnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Szczawnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Szczawnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Szczawnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczawnica Centrum Główna SZW01A 49.426350/20.479990 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer