Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Dobra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Dobrej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Dobrej jest szansa regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych Hino Motors z racji bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Dobrej. Auta osobowe i ciężarowe marki Hino Motors odznaczają się dobrymi metodami w temacie obniżania emisji gazów spalinowych. Nagminnie powodem przytkanego katalizatora SCR, znanej firmy Hino Motors, zdarza się inna wada, dla przykładu: nieszczelne turbo. Standardową usterką, która dotyka diesle spod skrzydeł Hino Motors, zazwyczaj, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zaczopowany FAP. Dobranie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Dobrej specjalizującego się w autach Hino Motors może być trudne, i jest mozolne. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w niewiarygodnie ciężkich warunkach pracy, a konkretnie w wydechu, przez co po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Duża część samochodów w Dobrej to samochody z silnikiem TDDI mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do regeneracji. Filtry cząstek stałych zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem pracownię w Dobrej. Cennik czyszczenia filtrów DPF od Hino Motors dla Dobrej wstawiliśmy w części strony poniżej, da się porównać tam, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia DPF FAP. Namierz swój zakład, który pomoże z Hino Motors w Dobrej, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Dobrej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Dobrej 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Dobrej 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Dobrej 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Dobrej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Dobrej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Dobrej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Dobrej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Dobrej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Dobrej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobrej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Dobrej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobra Osiedle Wiatraki Jana Kilińskiego DBB01N 53.487450/14.389150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer