Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Krościenko nad Dunajcem

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Krościenko nad Dunajcem znane jest z warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów do aut spod skrzydeł Hino Motors. Krościenko nad Dunajcem jest jednym z miast, jakie biją na alarm mający związek, z zawartością cząstek stałych w atmosferze, czemu słynna firma Hino Motors próbuje, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Krościenkiem nad Dunajcem zlokalizować można zakłady, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Zachowanie pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, poprawnych dla normy EURO 5, koniecznie wymaga niezawodnego filtra DPF/FAP. Ażeby uniknąć problemów z pracą auta Hino Motors, trzeba od czasu do czasu wyczyścić katalizator SCR, udostępniono taką usługę u mechanika pod Krościenka nad Dunajcem. Słynnej marce Hino Motors nie byłoby możliwe wytwarzanie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wyników ilości produkowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Częstą wadą, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Hino Motors, w szczególności, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr cząstek stałych DPF FAP. Duża część pojazdów w Krościenku nad Dunajcem to auta użytkowe posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który wymaga regeneracji. Poprawienie wydolności właściwości filtrów FAP w Krościenku nad Dunajcem dla aut marki Hino Motors jest możliwe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Krościenka nad Dunajcem. Z racji tego, że Hino Motors, równorzędnie jak inne marki koniecznie wymaga do właściwego działania kompletnych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy w Krościenku nad Dunajcem przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Krościenku nad Dunajcem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Krościenku nad Dunajcem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krościenko nad Dunajcem Jana III Sobieskiego KND01A 49.441818/20.427469 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer