Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Chełmno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Chełmnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, jednakże część tą dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Chełmnem. Żeby unikać komplikacji z pracą pojazdu Holden (HSV), potrzeba czasem przeczyścić FAP, usługa jest dostępna w pracowni pod Chełmna. Auta spod skrzydeł Holden (HSV) mogą się poszczycić bezkonkurencyjnymi technologiami w zagadnieniu zmniejszania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Zazwyczaj usterką, z jaką zmagają się samochody znanej marki Holden (HSV), szczególnie, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator samochodowy. Wiele pojazdów w Chełmnie to pojazdy z silnikiem CiTD wyposażone w DPF, który nie może obejść się bez płukania. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w bardzo brudnych warunkach pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Chełmno należy do centrów, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Chełmna, czemu słynny producent Holden (HSV) dąży aby, przeciwdziałać, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Chełmnie odszukać można pracownie, zajmujące się naprawą FAP do aut osobowych Holden (HSV). Wykaz cen odnawiania filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Holden (HSV) dla Chełmna widnieje w dolnej części strony, należy porównać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji DPF. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak też regeneracja DPF dla aut Holden (HSV), odszukać można w panelu po prawej, jak też w laboratorium w Chełmnie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Chełmnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Chełmnie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Chełmnie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Chełmnie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Chełmnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Chełmnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Chełmnie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Chełmnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Chełmnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Chełmnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chełmnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Chełmnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chełmno Osiedle Piłsudskiego Polna CHM03A 53.350300/18.442341 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer