Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Felicjanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Felicjanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, aczkolwiek część ta zużywa się, w czym może pomóc naprawa katalizatorów u mechanika pod Felicjanowem. Katalizatory samochodowe złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, przez co FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy pracownię w Felicjanowie. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego kraju, lecz walczą z bolączkami z filtrami DPF. Niemało pojazdów osobowych w Felicjanowie to pojazdy z silnikiem dCi posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez oczyszczania. Zachowanie górnych pułapów zawartości produkowanych spalin, zgodnych z normą EURO 4, potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Felicjanowie znaleźć można zakłady, trudniące się czyszczeniem FAP do aut osobowych Holden (HSV). Zazwyczaj powodem zaczopowania filtra DPF, znanej firmy Holden (HSV), jest inne niedociągnięcie, jeden z nich to: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Auta osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV) cieszą się doskonałymi rozwiązaniami w zakresie ograniczania zawartości produkowanych gazów spalinowych. Zlokalizuj warsztat, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Felicjanowie, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Ponieważ Holden (HSV), tak jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do sprawnego działania sprawnych katalizatorów samochodowych warto wspomnieć, by w Felicjanowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Felicjanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Felicjanowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Felicjanowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Felicjanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Felicjanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Felicjanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Felicjanowie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Felicjanowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Felicjanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Felicjanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Felicjanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Felicjanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Felicjanów Jagiellońska WLD01N 52.100269/18.468920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer