Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Maków Podhalański

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardem w pojazdach Holden (HSV) z silnikiem na olej napędowy, choć komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc czyszczenie filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Makowem Podhalańskim. Odnalezienie fachowego mechanika samochodowego w Makowie Podhalańskim przodującego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być niełatwe, oraz jest pracochłonne. Cały szereg pojazdów osobowych w Makowie Podhalańskim to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany FAP, który nie może obejść się bez regeneracji. Zachowanie górnych pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy EURO, domaga się niezawodnego katalizatora. Katalizatory SCR składają się ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się i konieczna jest naprawa, zalecamy warsztat w Makowie Podhalańskim. Znanej korporacji Holden (HSV) nie byłoby możliwe wytworzenie niezbędnych do spełnienia osiągów ilości emitowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Filtry DPF wykonują pracę w niewiarygodnie trudnych warunkach, a więc w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Najczęściej w przypadku przyczyną uszkodzenia FAP-a, z symbolem Holden (HSV), zdarza się inne niedociągnięcie, np. Niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Usługi, między innymi naprawa DPF lub płukanie filtrów cząstek stałych dla aut Holden (HSV), można znaleźć w panelu po prawej, lub w laboratorium warsztatu w Makowie Podhalańskim. Tabela z cennikiem oczyszczania filtrów DPF wymontowanych z Holden (HSV) dla Makowa Podhalańskiego ulokowano poniżej, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Makowie Podhalańskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Makowie Podhalańskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Maków Podhalański Młyny Partyzantów MPO845 49.727112/19.678240 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer