Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Miedziana Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Miedzianej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Miedzianej Górze istnieje sposobność naprawy filtrów DPF/FAP do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV) z racji bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Miedzianej Góry. Duża część pojazdów osobowych w Miedzianej Górze to auta z silnikiem MultiJet posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który wymaga płukania. Holden (HSV) to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego świata, jednak walczą z trudnościami z filtrami DPF. Zazwyczaj przyczyną zatkanego filtra FAP, znanej marki Holden (HSV), zdarza się inna usterka, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Korporacji Holden (HSV) nie byłoby możliwe wytworzenie żądanych przez normy górnych pułapów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów DPF. Odnalezienie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Miedzianej Górze przodującego w pojazdach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Żeby zabezpieczyć się od trudności z użytkowaniem samochodu Holden (HSV), trzeba co pewien czas przepłukać katalizator SCR, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Miedzianej Góry. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Miedzianej Górze zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do aut Holden (HSV). Ponieważ Holden (HSV), niczym inne samochody domaga się do poprawnej pracy działających filtrów cząstek stałych FAP zalecamy w Miedzianej Górze zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator. Odzyskiwanie skuteczności właściwości filtrów FAP w Miedzianej Górze dla aut Holden (HSV) jest możliwe, gdyż regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Miedzianej Góry.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Miedzianej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Miedzianej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Miedzianej Górze 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Miedzianej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Miedzianej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Miedzianej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Miedzianej Górze 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Miedzianej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Miedzianej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Miedzianej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer