Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Mroków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Mrokowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem na ropę, jednakowoż element ten dotykają usterki, w czym może pomóc płukanie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Mrokowem. Firmie Holden (HSV) niemożliwe byłoby utrzymanie wymaganych górnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Niemało samochodów osobowych w Mrokowie to samochody z silnikiem CTDi posiadający zainstalowany DPF, który potrzebuje mycia. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w niezwykle zanieczyszczonych warunkach pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Uzyskanie maksymalnych pułapów produkcji gazów spalinowych, dopuszczalnych dla EURO 5, wymaga działającego sprawnie katalizatora SCR. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego świata, ale borykają się z trudnościami z katalizatorami. Zazwyczaj powodem zaczopowania filtra DPF, spod znaku Holden (HSV), jest inne wybrakowanie, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Mroków należy do centrów, które napotykają kłopot w związku, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Mrokowa, czemu znana marka Holden (HSV) stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Ulepszenie skuteczności właściwości filtrów cząstek stałych w Mrokowie dla marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Mrokowa. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Holden (HSV) w Mrokowie, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Mrokowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Mrokowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Mrokowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Mrokowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Mrokowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Mrokowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Mrokowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Mrokowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Mrokowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Mrokowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mrokowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Mrokowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mroków Marii Świątkiewicz MRO01A 52.056629/20.853559 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer