Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Rajgród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Rajgrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rajgrodzie wystąpiła możliwość odnawiania filtrów DPF do pojazdów Holden (HSV) z powodu obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Rajgrodu. Najczęściej w przypadku powodem zatkanego katalizatora SCR, korporacji Holden (HSV), trafia się inny mankament, np. Uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne w całym kraju, ale borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Rajgrodem znaleźć można warsztaty, parające się naprawą DPF do pojazdów Holden (HSV). Zazwyczaj wadą, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Holden (HSV), zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Stajni Holden (HSV) nie byłoby możliwe utrzymanie koniecznych maksymalnych wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Ażeby unikać kłopotów podczas prowadzenia auta Holden (HSV), przydaje się od czasu do czasu przepalać katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę u mechanika pod Rajgrodu. Dobór adekwatnego zakładu mechaniki w Rajgrodzie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być nieproste, jak również jest długotrwałe. Namierz mechanika, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Rajgrodzie, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Tabela cennika mycia filtrów DPF z Holden (HSV) dla Rajgrodu zamieściliśmy pod zdjęciem, istnieje możliwość by wyszukać w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Rajgrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Rajgrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Rajgrodzie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Rajgrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Rajgrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Rajgrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Rajgrodzie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Rajgrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Rajgrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Rajgrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer