Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Stąporków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Stąporkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w autach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, choć moduł ten zużywa się, w czym poradzić może regeneracja katalizatorów w laboratorium pod Stąporkowem. Stąporków jest jednym z centrów, które biją na alarm powiązany, z dużą zawartością procentową smogu w powietrzu Stąporkowa, czemu słynny producent Holden (HSV) usiłuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry FAP zmontowane są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat w Stąporkowie. Holden (HSV) to auta osobowe i ciężarowe, które są popularne na terenie całego świata, ale biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Sporo aut w Stąporkowie to samochody użytkowe mające zamontowany filtr DPF FAP, który potrzebuje naprawy. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Holden (HSV) wyróżniają się bardzo dobrymi sposobami w zagadnieniu ograniczenia ilości produkowanych spalin. Nieraz sprawcą przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod znaku Holden (HSV), zdarza się inna usterka, jeden z nich to: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Osiągnięcie wyników ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych przez normę EURO, domaga się funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Znajdź swojego mechanika, który naprawi Twój samochód marki Holden (HSV) w Stąporkowie, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Taryfikator usług naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF z Holden (HSV) dla Stąporkowa wstawiliśmy poniżej, da się znaleźć tam, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Stąporkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Stąporkowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Stąporkowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Stąporkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Stąporkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Stąporkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Stąporkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Stąporkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Stąporkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Stąporkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stąporkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Stąporkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stąporków Koprosa 1 Maja SPW01C 51.137501/20.556540 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer