Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Zawichost

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Zawichoście

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardem w autach Holden (HSV) z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że urządzenie to psuje się, w czym może pomóc naprawa filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Zawichostem. Standardową usterką, z jaką zmagają się osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Holden (HSV), przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy katalizator SCR. Zawichost należy do ośrodków, które mają problem w związku, z ilością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze, czemu znana firma Holden (HSV) dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem katalizatorów samochodowych. Żeby ustrzec się od kłopotów w eksploatacji auta Holden (HSV), wypada okresowo wyczyścić filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Zawichostu. Dobór specjalistycznego mechanika samochodowego w Zawichoście wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Holden (HSV) może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Nagminnie sprawcą zapchanego filtra cząstek stałych DPF, spod skrzydeł Holden (HSV), jest inna usterka, czego przykładem może być: niewłaściwa praca sterownika silnika. Osiągnięcie pułapów produkcji spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych FAP. Filtry DPF działają w nadzwyczaj ciężkich warunkach, a konkretnie w rurze wydechowej, przez co dochodzi do spadku właściwości części. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP a także płukanie FAP dla samochodów Holden (HSV), odszukać można na naszej stronie internetowej, a także w pracowni warsztatu w Zawichoście. Odnowienie efektywności części katalizatorów w Zawichoście dla samochodów marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja wodna przybyła do Zawichostu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Zawichoście

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Zawichoście 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Zawichoście 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Zawichoście 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Zawichoście 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zawichoście 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Zawichoście 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Zawichoście 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Zawichoście 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Zawichoście

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer