Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Barcin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Barcinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Barcin odznacza się obecnością laboratorium warsztatu zajmującego się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych z symbolem Infiniti. Słynnej korporacji Infiniti nie udało się utrzymanie wymaganych do spełnienia wartości produkcji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Barcin jest jednym z miast, jakie mają problem związany, z dużą ilością zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Barcina, czemu producent Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Uzyskanie wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, wymaga działającego sprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Filtry DPF FAP wykonują pracę w wyjątkowo trudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata wyników urządzenia. Zazwyczaj źródłem zapchanego FAP-a, z logo Infiniti, staje się inny problem, za przykład może posłużyć: uszkodzona turbosprężarka. Pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Infiniti cieszą się bardzo dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie zredukowania poziomu produkcji gazów wydechowych. Aby unikać przykrości przy prowadzeniu pojazdu Infiniti, trzeba od czasu do czasu przedmuchać FAP, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Barcina. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR jak też regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów Infiniti, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, jak też w pracowni w Barcinie. Ulepszenie niezawodności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Barcinie dla marki Infiniti jest łatwe, bo technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Barcina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Barcinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Barcinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Barcinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Barcinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Barcinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Barcinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Barcinie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Barcinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Barcinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Barcinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Barcinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Barcinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Barcin Rydzek 4 Stycznia BCN02N 52.858421/17.943140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer