Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kalety

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kaletach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kaletach istnieje szansa regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych Infiniti dzięki działalności laboratorium z Kalet. Odzyskanie limitów poziomu produkcji spalin, poprawnych dla normy EURO 4, domaga się pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Osobówki korporacji Infiniti znamionują się pierwszorzędnymi mechanizmami w kwestii obniżenia produkcji spalin. Na ogół przyczyną uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, wytwórcy Infiniti, jest inny defekt, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Filtry DPF zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się i konieczna jest naprawa, polecamy warsztat z Kalet. By uniknąć utrudnień przy prowadzeniu samochodu Infiniti, przydaje się co pewien czas przedmuchać filtr i katalizator, usługa jest świadczona u mechanika pod Kalet. Znanej korporacji Infiniti niemożliwe byłoby utrzymanie wymaganych limitów emisji gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów DPF. Typową usterką, z którą zmagają się pojazdy korporacji Infiniti, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr cząstek stałych DPF FAP. Wybierz swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Kaletach, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Ze względu fakt, że Infiniti, niczym inne maszyny domaga się do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy w Kaletach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kaletach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kaletach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kaletach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kaletach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kaletach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kaletach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kaletach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kaletach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Kaletach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kaletach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kaletach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kaletach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kalety Jędrysek Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury KLT452 50.563889/18.883671 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer