Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Koniecpol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Koniecpolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, ale część ta psuje się, ale może w tym pomóc naprawa filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Koniecpolem. Wyszukanie fachowego mechanika w Koniecpolu celującego w pojazdach Infiniti może być skomplikowane, a także jest długotrwałe. Wiele samochodów osobowych w Koniecpolu to samochody z turbodoładowaniem mające wbudowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania. Infiniti to pojazdy, jakie cieszą się sławą w całym kraju, lecz zmagają się z trudnościami z filtrami DPF. Korporacji Infiniti nie udało się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania pułapów poziomu produkcji spalin, bez instalacji filtrów DPF. Koniecpol należy do miast, które spotyka problem związany, z zawartością smogu w atmosferze miasta, czemu słynna firma Infiniti próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Koniecpolem odnaleźć można zakłady, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Ażeby ustrzec się od problemów z eksploatacją auta Infiniti, przydaje się od czasu do czasu przedmuchać katalizator SCR, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Koniecpola. Przywrócenie niezawodności właściwości filtrów DPF/FAP w Koniecpolu dla samochodów producenta Infiniti jest dostępne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Koniecpola. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych lub płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Infiniti, znaleźć można na stronie, lub w laboratorium warsztatu w Koniecpolu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Koniecpolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Koniecpolu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Koniecpolu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Koniecpolu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Koniecpolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Koniecpolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Koniecpolu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Koniecpolu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Koniecpolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Koniecpolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer