Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Szczebrzeszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Szczebrzeszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, choć urządzenie to psuje się, w czym poradzić może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie pod Szczebrzeszynem. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Szczebrzeszynem znaleźć można zakłady, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Osiągnięcie maksymalnych wartości zawartości emitowanych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO, wymaga pracującego poprawnie katalizatora SCR. Często powodem zdławionego katalizatora SCR, spod skrzydeł Infiniti, jest inny problem, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Słynnej firmie Infiniti niemożliwe byłoby wyprodukowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wartości zawartości emitowanych spalin, bez montowania katalizatorów. Filtry DPF FAP chodzą w niezwykle skomplikowanych warunkach, czyli w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Szczebrzeszyn jest jednym z miast, które dotyka kłopot związany, z zawartością cząstek stałych nad głowami mieszkańców Szczebrzeszyna, czemu słynny koncern Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, z pomocą katalizatorów. Standardową bolączką, jaka dotyka diesle spod skrzydeł Infiniti, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zaczopowany filtr DPF. Z racji tego, że Infiniti, niczym każda inna marka wymaga do sprawnej pracy sprawnych katalizatorów dlatego też zalecamy w Szczebrzeszynie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF. Wybierz warsztat, który jest specjalistą od Infiniti w Szczebrzeszynie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Szczebrzeszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Szczebrzeszynie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Szczebrzeszynie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Szczebrzeszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Szczebrzeszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Szczebrzeszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Szczebrzeszynie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Szczebrzeszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Szczebrzeszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Szczebrzeszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer