Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Żychlin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Żychlinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Żychlinie wystąpiła sposobność naprawy filtrów FAP do pojazdów osobowych Infiniti z powodu obecności laboratorium warsztatu z Żychlina. Prócz rozrywek dla podróżnych w Żychlinie odszukać można warsztaty, zajmujące się regeneracją DPF do samochodów osobowych Infiniti. Katalizatory samochodowe operują w bardzo brudnych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do spadku możliwości urządzenia. Żychlin jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem powiązany, z ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Filtry DPF utworzone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowej osłony, przez co filtry DPF zapychają się sadzą i wymagają czyszczenia, polecamy zatem warsztat w Żychlinie. Dobranie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Żychlinie przodującego w samochodach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, i jest długotrwałe. Infiniti to samochody, które cieszą się uznaniem na całym świecie, lecz stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Z reguły przyczyną zdławionego katalizatora SCR, znanego koncernu Infiniti, jest inny problem, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ zasilania silnika. Tabela cennika regenerowania filtrów DPF pochodzących z Infiniti dla Żychlina wstawiliśmy poniżej, da się sprawdzić na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi naprawy katalizatorów. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP czy płukanie katalizatorów SCR dla aut marki Infiniti, można odszukać w panelu bocznym, czy w warsztatowym laboratorium w Żychlinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Żychlinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Żychlinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Żychlinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Żychlinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Żychlinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Żychlinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Żychlinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Żychlinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Żychlinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Żychlinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żychlinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Żychlinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żychlin Osiedle Wyzwolenia Stefana Żeromskiego ZYC02N 52.238319/19.627331 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer