Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Żuromin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Żurominie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w autach osobowych Isuzu z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie regeneracja katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Żurominem. Marce Isuzu mogłoby nie powieść się utrzymanie oczekiwanych maksymalnych pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Żurominie odnaleźć można warsztaty, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do aut Isuzu. By uchronić się przed dużą ilością problemów z użytkowaniem pojazdu Isuzu, trzeba okazjonalnie czyścić filtr DPF FAP, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Żuromina. Isuzu to osobówki, które są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże zmagają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Odnalezienie odpowiedniego warsztatu w Żurominie specjalizującego się w pojazdach Isuzu może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Katalizatory SCR operują w niewiarygodnie obciążonym środowisku, czyli w rurze wydechowej, przez co następuje utrata możliwości podzespołu. Mnóstwo pojazdów w Żurominie to pojazdy z silnikiem JTD mające wbudowany filtr FAP, który musi się oddawać do naprawy. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie katalizatorów dla pojazdów marki Isuzu, odnaleźć można w panelu bocznym, lub u mechanika w Żurominie. Cennik usług regenerowania katalizatorów samochodowych dla Isuzu dla Żuromina zamieszczono w poniższej sekcji, trzeba odszukać na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Żurominie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Żurominie 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Żurominie 320
Mycie katalizatora Isuzu w Żurominie 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Żurominie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Żurominie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Żurominie 1490
Wycinanie filtra DPF Isuzu, usuwanie filtra DPF Isuzu w Żurominie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Isuzu w Żurominie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Żurominie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żurominie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Żurominie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żuromin Osiedle Zacisze Przemysłowa ZUR01ML 53.071289/19.896851 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer