Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Brzostek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Brzostku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Brzostek cieszy się sławą z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem filtrów do pojazdów osobowych spod skrzydeł Jaguar. Generowanie wyników zawartości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje działającego katalizatora. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego świata, jednakże biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Standardową bolączką, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Jaguar, głównie, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Brzostkiem znaleźć można warsztaty, parające się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar. By ustrzec się od przykrości w pracy pojazdu Jaguar, przydaje się okazjonalnie przedmuchać filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Brzostka. Katalizatory samochodowe zbudowane są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem pracownię w Brzostku. Brzostek należy do miast, jakie napotykają problem mający związek, z ilością tlenków azotu NOx w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Jaguar usiłuje, zapobiegać, z pomocą filtrów cząstek stałych. Odnowienie wydolności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Brzostku dla marki Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja metodą wodną zdołała przybyć do Brzostka. Ponieważ Jaguar, zupełnie jak inne auta potrzebuje do sprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych polecamy w Brzostku wziąć pod lupę filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Brzostku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Brzostku 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Brzostku 320
Mycie katalizatora Jaguar w Brzostku 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Brzostku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Brzostku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Brzostku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Brzostku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Brzostku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Brzostku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer