Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Grybów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Grybowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Jaguar z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że moduł ten psuje się, z czym pomóc może naprawa katalizatorów w laboratorium pod Grybowem. Filtry cząstek stałych działają w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, a dokładnie w wydechu, przez co dochodzi do spadku możliwości części. Mnóstwo aut w Grybowie to auta z silnikiem i-CTDi mające zamontowany DPF, który dopomina się regenerowania. Zachowanie osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO 6, wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Ażeby uniknąć kłopotów w eksploatacji samochodu Jaguar, należy okazjonalnie przeczyścić katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Grybowa. Typową usterką, z którą biedzą się auta znanej marki Jaguar, w większości wypadków, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą FAP. Filtry DPF FAP zmontowane są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy usługi z Grybowa. Stajni Jaguar nie powiodło się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Tabela cennika naprawy filtrów DPF dla Jaguar dla Grybowa wstawiliśmy poniżej tego tekstu, da się porównać w tamtej tabeli, ceny za usługi regeneracji DPF. Ponieważ Jaguar, tak jak inne pojazdy wymaga do sprawnego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy w Grybowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Grybowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Grybowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Grybowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Grybowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Grybowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Grybowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Grybowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Grybowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Grybowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Grybowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Grybowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Grybowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Grybów Równia Tadeusza Kościuszki POP-GRY2 49.623070/20.948339 Wyszukaj
Grybów Równia Tadeusza Kościuszki GRY01N 49.622929/20.948860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer