Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Lipno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Lipnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w pojazdach Jaguar z silnikiem samozapłonowym, lecz część ta psuje się, czemu podołać może mycie katalizatorów w warsztacie pod Lipnem. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w bardzo ciężkich warunkach, a mianowicie w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników części. Znanemu producentowi Jaguar nie udało się utrzymanie wymaganych osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez montażu katalizatorów samochodowych. Filtry DPF zbudowane są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y zapychają się i wymagają naprawy, zalecamy zatem warsztat z Lipna. Zachowanie górnych limitów zawartości emitowanych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Auta znanej marki Jaguar mogą się poszczycić doskonałymi mechanizmami w dziedzinie ograniczania emisji spalin. Lipno należy do centrów, które dotyka kłopot związany, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Lipna, czemu marka Jaguar usiłuje, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Częstą niedoskonałością, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Jaguar, zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Zregenerowanie wydajności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Lipnie dla marki Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, gdyż nowa technologia regeneracji zdołała trafić do Lipna. Ponieważ Jaguar, niczym inne pojazdy wymaga do nienagannej pracy kompletnych katalizatorów samochodowych warto nadmienić, by w Lipnie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Lipnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Lipnie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Lipnie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Lipnie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Lipnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Lipnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Lipnie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Lipnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Lipnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Lipnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Lipnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Lipnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipno Szarzewo Skępska LIP02ML 52.849499/19.198420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer