Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Sanniki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Sannikach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Jaguar z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że komponent ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc naprawa katalizatorów w laboratorium pod Sannikami. Słynnej marce Jaguar nie udałoby się zdobycie żądanych przez normy maksymalnych wyników zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Uzyskanie górnych osiągów ilości emitowanych cząstek stałych, identycznych z normą emisji spalin EURO, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Sanniki należy do miast, które dotyka problem mający związek, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Sannik, czemu znany producent Jaguar próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. By uniknąć utrudnień w użytkowaniu diesla Jaguar, wypada okresami przepłukać katalizator SCR, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Sannik. Niemało aut w Sannikach to auta z silnikiem i-CTDi mające zamontowany katalizator SCR, który musi się oddawać do regeneracji. Odnalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Sannikach specjalizującego się w autach osobowych Jaguar może być trudne, a także jest długotrwałe. Filtry DPF zbudowane są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry FAP zapychają się i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem warsztat w Sannikach. Ponieważ Jaguar, podobnie jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy w Sannikach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Taryfikator usług oczyszczania filtrów FAP z Jaguar dla Sannik zamieściliśmy w poniższej sekcji, trzeba znaleźć tam, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Sannikach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Sannikach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Sannikach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Sannikach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Sannikach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Sannikach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Sannikach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Sannikach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Sannikach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Sannikach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer