Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Żelechów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Żelechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standard w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże komponent ten psuje się, w czym może pomóc naprawa filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Żelechowem. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Jaguar cieszą się nadzwyczajnymi technologiami w temacie ograniczenia ilości emitowanych spalin. Aby unikać utrudnień z pracą samochodu Jaguar, trzeba od czasu do czasu przepłukać katalizator samochodowy, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Żelechowa. Niemało samochodów w Żelechowie to auta z silnikiem CTDi wyposażone w filtr i katalizator, który dopomina się mycia. Zazwyczaj wadą, z jaką biedzą się osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Jaguar, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator. Standardowo źródłem zatkanego filtra cząstek stałych DPF, korporacji Jaguar, trafia się inny defekt, dla przykładu: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Katalizatory działają w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku, a konkretnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty wyników części. Odszukanie kompetentnego warsztatu samochodowego w Żelechowie wyspecjalizowanego w autach osobowych Jaguar może dostarczyć kłopotów, jak również jest długotrwałe. Odzyskiwanie efektywności właściwości katalizatorów samochodowych w Żelechowie dla marki Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja wodna zawędrowała do Żelechowa. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie DPF FAP dla aut producenta Jaguar, zlokalizować można w panelu bocznym, albo w pracowni w Żelechowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Żelechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Żelechowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Żelechowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Żelechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Żelechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Żelechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Żelechowie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Żelechowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Żelechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Żelechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Żelechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Żelechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żelechów Grabarka Długa ZLH01A 51.810719/21.890860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer