Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Brok

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Broku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Broku istnieje możliwość odnawiania katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg z przyczyny działalności mechanika z Broku. Wyszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki w Broku celującego w samochodach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, oraz jest żmudne. Bardzo często przyczyną zdławionego filtra DPF/FAP, firmy Koenigsegg, staje się inny mankament, za przykład może posłużyć: nieszczelne turbo. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Brokiem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Koenigsegg. Katalizatory samochodowe stworzone są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem firmę pod Brokiem. Zdobycie wartości zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą EURO 6, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra FAP. Koenigsegg to samochody, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednak stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Marce Koenigsegg nie udałoby się osiągnięcie oczekiwanych maksymalnych pułapów poziomu emisji spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Ze względu fakt, że Koenigsegg, równorzędnie jak każda inna marka wymaga do poprawnego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami polecamy w Broku przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator. Lista cennika regeneracji filtrów cząstek stałych z Koenigsegg dla Broku umieściliśmy w części strony poniżej, można znaleźć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Broku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Broku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Broku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Broku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Broku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Broku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Broku 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Broku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Broku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Broku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer