Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Chociwel

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Chociwlu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w samochodach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, jednakże urządzenie to zużywa się, co rozwiązać może naprawa katalizatorów w laboratorium pod Chociwlem. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie są znane w całym kraju, lecz stykają się ze strapieniem z filtrami DPF. Filtry DPF FAP stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory wypełniają się i potrzebują czyszczenia, polecamy pracownię w Chociwlu. Uzyskanie limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, domaga się sprawnego katalizatora. Zazwyczaj sprawcą usterki filtra cząstek stałych FAP, znanej firmy Koenigsegg, zdarza się inny mankament, doskonałym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Oprócz rozrywek turystycznych pod Chociwlem odszukać można zakłady, parające się płukaniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Filtry cząstek stałych działają w wyjątkowo brudnych warunkach, a mianowicie za kolektorem spalin, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Wiele pojazdów w Chociwlu to samochody z silnikiem Di-D mające wbudowany filtr cząstek stałych, który dopomina się mycia. Odzyskanie niezawodności elementów katalizatorów w Chociwlu dla pojazdów Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, albowiem regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Chociwla. Ze względu fakt, że Koenigsegg, niczym inne maszyny wymaga do poprawnej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Chociwlu zwrócić uwagę na katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Chociwlu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Chociwlu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Chociwlu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Chociwlu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chociwlu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chociwlu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Chociwlu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chociwlu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Chociwlu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Chociwlu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chociwlu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Chociwlu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chociwel Studzianka Armii Krajowej CCE01N 53.467819/15.335780 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer