Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Drzewica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Drzewicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Drzewica znane jest z laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Koenigsegg. Auta znanej firmy Koenigsegg szczycą się pierwszorzędnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie ograniczenia ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Cały szereg pojazdów osobowych w Drzewicy to samochody z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez mycia. Odnalezienie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Drzewicy wyspecjalizowanego w autach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, oraz jest żmudne. Filtry FAP operują w nieprzeciętnie brudnych warunkach, a konkretnie w wydechu, przez co po czasie dochodzi do utraty możliwości części. By uniknąć trudności podczas prowadzenia pojazdu Koenigsegg, należy czasem wyczyścić filtr FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Drzewicy. Standardową usterką, na jaką narażone są samochody spod znaku Koenigsegg, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Odzyskanie wyników produkcji spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP czy regeneracja DPF FAP dla pojazdów producenta Koenigsegg, można znaleźć w panelu bocznym, czy w laboratorium warsztatu w Drzewicy. Cennik regeneracji katalizatorów samochodowych dedykowanych do Koenigsegg dla Drzewicy zamieściliśmy niżej, nie ma przeszkód, by wyszukać tam, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Drzewicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Drzewicy 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Drzewicy 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Drzewicy 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Drzewicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Drzewicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Drzewicy 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Drzewicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Drzewicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Drzewicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Drzewicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Drzewicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Drzewica Kolejowa DRW01A 51.447781/20.477020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer