Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Goniądz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Goniądzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, jednak moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie pod Goniądzem. Dobór profesjonalnego warsztatu w Goniądzu wyprofilowanego w autach osobowych Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, a także jest czasochłonne. Filtry DPF stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy współpracę z Goniądzem. Wiele aut w Goniądzu to samochody z silnikiem D-4D posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do czyszczenia. Główną usterką, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Koenigsegg, zazwyczaj, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Koenigsegg to osobówki, jakie cieszą się renomą w całym kraju, ale biedzą się z kwestią z katalizatorami. Uzyskanie limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Filtry DPF FAP chodzą w nieprzeciętnie obciążonym środowisku pracy, a więc w wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje utrata właściwości części. Usługi takie jak naprawa FAP i regeneracja DPF dla pojazdów marki Koenigsegg, odszukać można w panelu bocznym, i w warsztacie samochodowym w Goniądzu. Tabela cennika czyszczenia filtrów FAP od Koenigsegg dla Goniądza umieściliśmy poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by wyszukać w tej tabeli, koszt za świadczone usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Goniądzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Goniądzu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Goniądzu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Goniądzu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Goniądzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Goniądzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Goniądzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Goniądzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Goniądzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Goniądzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Goniądzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Goniądzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Goniądz Szpitalna GON01N 53.488350/22.737049 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer