Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Górzno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Górznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standard w pojazdach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, lecz część ta psuje się, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Górznem. Cały szereg pojazdów w Górznie to samochody z turbodoładowaniem wyposażone w filtr DPF, który nie może obejść się bez oczyszczania. Uzyskanie maksymalnych wartości ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO 6, potrzebuje sprawnie pracującego filtra DPF. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Górznem zlokalizować można laboratoria, zajmujące się regeneracją FAP do aut osobowych Koenigsegg. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Koenigsegg cieszą się kapitalnymi mechanizmami w kwestii zredukowania zawartości produkowanych gazów spalinowych. Katalizatory pracują w niezwykle trudnych warunkach, to jest w rurze wydechowej, co jest powodem, że dochodzi do utraty możliwości części. Odnalezienie adekwatnego warsztatu mechaniki w Górznie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, i jest mozolne. Górzno jest jednym z miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Górzna, czemu znany koncern Koenigsegg stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem katalizatorów samochodowych. Ponieważ Koenigsegg, niczym inne pojazdy koniecznie wymaga do sprawnej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Górznie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator. Usługi takie jak naprawa DPF FAP czy płukanie FAP dla pojazdów marki Koenigsegg, wyszukać można po prawej stronie, czy w warsztatowym laboratorium w Górznie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Górznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Górznie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Górznie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Górznie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Górznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Górznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Górznie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Górznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Górznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Górznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Górznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Górznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Górzno Nowe Osiedle Świętego Floriana GRN01C 53.189251/19.638149 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer